Velkommen til Sand skoles gamle nettsider
Søk


Gamle artikler
Thursday, 21 June
· En smak av sommer!
Tuesday, 19 June
· Ekstrem oppussing
Wednesday, 06 June
· Bilder fra en vellykket friidrettsdag
Tuesday, 15 May
· Lærerikt besøk på Stortinget
Tuesday, 24 April
· Formingsprodukter fra 4. klasse
Monday, 26 March
· Åpen scene på Sand skole!
Sunday, 25 March
· Skidag tirsdag den 20. mars 2012.
Wednesday, 14 March
· UTESKOLE I FJELLSKARDALEN
Wednesday, 29 February
· UTESKOLE PÅ SKOLEN
Friday, 24 February
· Utedag på Skrivarholmen
Thursday, 09 February
· Finale volleyballturnering
Thursday, 19 January
· 2. OG 3. KLASSE PÅ ISFISKE
Monday, 19 December
· 6. og 7. klasse på Skrivarholmen.
Wednesday, 14 December
· JULEVERKSTED
Thursday, 08 December
· Juleball for barneskolen
Wednesday, 07 December
· FØRJULSDAG I FJELLBYGDA
Wednesday, 16 November
· Uteskole med snø!
Wednesday, 09 November
· Grunnskoleuka
Friday, 04 November
· Grunnskoleuka 2011
Thursday, 27 October
· Skolens dag!
Friday, 07 October
· Tur til Midt-Troms museum, Balsfjord og hellerisningene på Tennes
Tuesday, 04 October
· 6.-7. klasse på båttur
Tuesday, 27 September
· Orienteringsdag for ungdomsskolen!
Monday, 26 September
· Uteskole med 4. og 5. klasse
Friday, 23 September
· 6. og 7. kl på ekskursjon til Nordbyfjellet.
Sunday, 18 September
· Konglehaugen med 1.klasse
Friday, 16 September
· Kosedyrdag i 1. kl
Friday, 09 September
· Første klasse på fjelltur
· UTESKOLE
· 2. og 3. klasse i hønsehuset.
· FINALE BALLTURNERING
Wednesday, 07 September
· Fantastisk idrettsforestilling av 9. klasse
Friday, 02 September
· Indianersommer på fjellturen 2011
· Flott fjelltur på barneskolen
Monday, 20 June
· Vennergidag
Friday, 10 June
· Ungdomsskolen på Skrivarholmen
Tuesday, 07 June
· 1. TIL 6. KLASSE PÅ SKRIVARHOLMEN
Monday, 06 June
· Høflig og hyggelig!
Wednesday, 01 June
· Tinestafetten 2011 - for en gymtime!
Thursday, 26 May
· Høye bølger på fjorden
Wednesday, 25 May
· 1. OG 2. KLASSE PÅ NORDBY
Thursday, 19 May
· Tiende klasse besøkte Malangstun
Tuesday, 03 May
· Besøk til Nord-Norsk Vitensenter
Thursday, 14 April
· Skidag på barnetrinnet
Tuesday, 12 April
· Energi som tema i 5. og 6. klasse
Monday, 28 March
· Skidag med tiende klasse
Thursday, 03 March
· SKITUR MED 1. OG 2. KLASSE
Sunday, 27 February
· Stjernetime 5.-6. klasse
· 1. OG 2. KLASSE PÅ TROMSØ MUSEUM
Tuesday, 15 February
· ANGÅENDE SOLALLMØTET!

Eldre artikler

Kategorier
· Alle kategorier
· Arrangement
· artikler til elevene
· Comenius
· Fjelltur
· Sandskrubba
· Skole og fag
· Skole/hjem
· ukeplaner 6.klasse
· uteskole

 
HEI!

Du befinner deg nå på Sand skoles gamle nettside. Her finner du mye spennende fra 2004 - 2012. Skal du finne mer om oss må du besøke vår nye side.

Den nye finner du her.


Mmmmmm!!! Kakeboksene fra Nordkak er kommet!
Postet av Nina Thursday 04 October @ 19:13 (372 lesninger)

Elevene i 10. klasse fikk prøvesmake årets forsendelse fra Nordkak. Dere kan glede dere! Salget vil pågå i uke 41 og du kan kjøpe klassikere som Bestefars favoritter og Lillebrors karameller, men også nyheter som Lillesøsters hekseblanding.



(Les mer... | Poeng: 5)

De gamle er fortsatt eldst!
Postet av Nina Sunday 16 September @ 17:15 (528 lesninger)

I uke 37 var det ballturnering på Sand skole, og fredag 14. september var det duket for finale mot lærerne.



(Les mer... | 1810 bytes mer | Poeng: 1)

Ei framtid som bonde?
Postet av Nina Sunday 16 September @ 14:52 (602 lesninger)

I forbindelse med Landbruksuka fikk 10. klasse besøk av Leif Heimro og Johnny Reinholdtsen tirsdag 11. september. Hele skoledagen gikk med til å spille Landbruksspillet.



(Les mer... | 1871 bytes mer | Poeng: 1)

Velkommen til 10. klassens kantine
Postet av Nina Friday 07 September @ 17:40 (543 lesninger)

Fredag 7. september startet 10. klassen opp med kantinedrift igjen.  Inntil videre er det pizza og landgang med ost og skinke som står på menyen.  Av og til vil du kunne kjøpe kake.



(Les mer... | 1592 bytes mer | Poeng: 0)

En luftig fjelltur
Postet av Nina Friday 31 August @ 20:10 (526 lesninger)

Torsdag 30. august gikk ungdomsskolen ved Sand skole på fjelltur til Stikkevatnet som ligger nord for Fugltind. 



(Les mer... | 3217 bytes mer | Poeng: 0)

 
Sand skole tar intet ansvar for det hackere eller "inntrengere" måtte legge igjen av støtende materiale, men ønsker beskjed straks dersom noe slikt skulle oppstå. uønskede lenker til eksterne sider som inneholder støtende materiale, tar vi selvsagt ikke ansvar for.
web-ansvarlig: roy-arne@sandskole.no
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Sidegenerering: 4.65 Sekunder